Ulka Barasińska

·Lulka·

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Na Wydziale Artystycznym tej uczelni ukończyłam kierunek Wychowanie Plastyczne, a swoje umiejętności doskonaliłam w pracowni malarstwa prof. Wincenta Maszkowskiego. Obecnie uczę młodzież i maluję obrazy.

Od dziecięcych lat sztuka, a w szczególności malarstwo, jest dla mnie wielką pasją. Tworząc duże i małe obrazy, podejmuję różne tematy, ale tym, co zawsze zajmowało mnie najbardziej, był człowiek. W moich pracach odnajdziecie próby ujęcia miłości, smutku, radości, zadumy, samotności i tęsknoty - wszystkich ludzkich uczuć. W centrum mojego zainteresowania znajduje się również piękno kobiety i mężczyzny, zarówno to zewnętrzne, jak i ukryte wewnątrz. Za pomocą barw i kształtów kładzionych na płótnie staram się odzwierciedlić duszę ludzką, to “coś” nieuchwytnego okiem, a zrozumiałego sercem.

Mój dom jest pełen moich obrazów. Są oryginalną ozdobą, ale jednocześnie cieszą oko i niosą ze sobą pozytywną energię dla wszystkich domowników. Chcę się tym z Wami podzielić.

Włożyłam wiele serca i pracy, aby każdy z moich obrazów był dopracowany pod każdym względem. Będzie mi niezwykle miło, jeśli zechcą się Państwo zapoznać z moją twórczością. Mam nadzieję, że również pokochacie sztukę tak mocno jak ja.

Z przyjemnością namaluję także portrety z przysłanych przez Państwa zdjęć – takie prace dostępne są w następnych rozmiarach: A2, A3, A4 oraz A5. Obrazy zostaną wykonane na podstawie fotografii i utrzymane w moim stylu.

Serdecznie zapraszam!