Pani w ogrodzie

35,00 zł

Plakaty autorskie, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu…

Przenieśmy się do krainy sztuki, gdzie każda osoba ceniąca niebanalne zestawienia kolorów i oryginalne prowadzenie linii, znajdzie coś dla siebie. Niepowtarzalne obrazy były malowane farbami akwarelowymi oraz tuszem. Istotną artystyczną inspiracją była twórczość Amedeo Modiglianiego, szczególnie linearne formy i mocno wyciągnięte twarze namalowanych postaci. W tle wielu prac pojawiają się także motywy botaniczne.

Dzięki tradycyjnym portretom w nowoczesnym wydaniu od LULKI, wnętrze zyska na przytulności i oryginalnym wyrazie. Same obrazy staną się niezwykłym dodatkiem w pomieszczeniu, które od tej pory będzie Twoim ulubionym.

Rozmiar
Ilość

Grafika autorstwa LULKart jest unikatowa. Sprawdzi się zarówno w przypadku wnętrz utrzymanych w tradycyjnym stylu, jak i w nowoczesnych pomieszczeniach. Prace stworzone przez artystkę będą wyjątkową ozdobą salonu, sypialni, kuchni i innych pomieszczeń. Oryginalne portrety namalowano farbami akwarelowymi oraz tuszem, a inspirowane były twórczością Amedeo Modiglianiego.

Druk prac w wysokiej jakości wykonywany jest na papierze o gramaturze 175 gr. Grafiki zostaną zapakowane do tuby i dowiezione do klienta kurierem.

Obraz od LULKIart będzie nie tylko idealnym dodatkiem do domu, ale i sprawdzi się jako unikatowy prezent na różne okazje (urodziny, imieniny, śluby, rocznice).  

Zapraszamy!

Opis

Rama 19 cm x 24 cm
Rozmiar obrazu 9cm x 14cm
Rama 23,5 cm x 32,5 cm
Rozmiar obrazu 12 cm x 17 cm
Rama 32 cm x 42 cm
Rozmiar obrazu 20 cm x 29 cm
Rama 42 cm x 52 cm
Rozmiar obrazu 29 cm x 39 cm
Rama 52 cm x 72 cm
Rozmiar obrazu 39 cm x 49 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: